Koyu Kırmızı
Strüktür (yapı), başarmak: Yapısal, içsel sağlamlık, kendini yönlendirme, baba teması, güvende olma, kendi yolunda ilerleme ve başarılı olma.

TIKLAYINIZ…


Ateş Kırmızısı
Yaşam enerjisi: Yaşam gücü, stamina/dayanma gücü, hayatta kalma, uyarma ve canlandırma ana konularıdır. Topraklanma, anne teması, para ve dünyasal konular…

TIKLAYINIZ…

Magenta
İçsel netlik: Psikolojik netlik, düşüncede netlik, içsel dinginlik, kendine güven, her şey yolunda, her şeyle bir, dengede olma hali. Dinginlik.

TIKLAYINIZ…

Eflatun
Regülasyon : Temel regülasyon ve blokajların çözülmesi, hayata güvenme ve bırakma. Indigo temasının dünyevi hayatla uyumlanmasıdır.

TIKLAYINIZ…

Indigo
Hayat akışı: En derin ve temel güven hissi ve güvenle akışa bırakma ana temalardır. Yaşam döngüsünün ötresine işaret eder. Tüm organlarla rezonanstadır.

TIKLAYINIZ…

Mavi
Korunma, sınır: Kendinde olma, kendi alanı içinde güvende olma, sınırlarda netlik, enerjetik korunma, yakınlık- uzaklık dengesi…

TIKLAYINIZ…


Turkuaz
Gevşeme, rahatlama: Gevşeme, sakinlik hali, sinirlerin rahatlaması

TIKLAYINIZ…

Yeşil
Uyum, denge ve güven hissi: Güven, bedeninde kendini evinde hissetme, kendini iyi hissetme, çocuklar özellikle bebekler…

TIKLAYINIZ…

Sarı yeşil
İçsel ışık: Hayat planıyla ilgili netlik, kendi ışığında durmak, yenilenmek…

T IKLAYINIZ…
Sarı
Hayatın tadı, neşesi: Aydınlanan duygular, hayatın tadı, hayattan keyif alma. Antidepresif etki.

TIKLAYINIZ…Sarı turuncu Duyarlılık: Anima ve dişil kalite ile ilişkilidir. Üçüncü göz, olanın ardını ve güzelliğini görebilme, vizyonlar. Anne/dişil temalar.

TIKLAYINIZ…


Turuncu
Sensualite
(tensel/duyusal): Duyusal ve cinsellikle ilgili temalar, akışta olmak, akışkanlık. Lenfatik detoks. Psikolojik ve fizyolojik detoks/arınma.

TIKLAYINIZ…


Arayınız...