KURALLARIMIZ

Yapacağımız seansların gıdalara düşkünlüğü azaltabilmesinin tek kuralı 5 gün ara ile yapılan ilk 2 seans haftası boyunca üzerinde çalışma yapılan gıda grubunun hiç tüketilmemesidir. Yani buğday içeren gıdaların yulaf ya da çavdarın, beyaz pirinç, patates ve şekerli gıdaların 7 gün süresince hiç alınmaması, o hafta özellikle bol su içilmesi tek kuralımızdır.

İlk 7 gün: Buğday ya da buğday unu içeren gıdalar, yulaf, çavdar, pirinç, patates ve tatlılar yenilmeyecektir. Bakliyatlar ve meyveler sınırlı, diğer yiyecekler serbesttir. Bu hafta içerisinde 2 seans yapılacaktır.

7 gün -21 gün arası: Bazı sabahlar yulaf ezmesi öğünü başlayabilirsiniz. Diğer kurallar ilk haftanın aynısıdır. Yedinci günün sonrası için yapılmış öneriler terapilerin etkinliği açısından artık ilk haftaki kadar olmazsa olmaz bir zorunluluk değildir. Ancak artık kolayca yapabileceğinizi gördüğünüz bu yeme düzenine hiç bozmadan devam etmenizi istiyoruz. Psikolojik alışkanlıkların değişmesi için gerekli minimum süre olan 21 güne kadar.

21 günden sonra: artık yeni beslenme alışkanlığının oturduğunu ve diyet yapıyor hissi olmadan neredeyse otomatik olarak az yediğinizi iştahınızın eskiye nazaran çok daha az ve kontrol edilebilir olduğunu görüyor olmalısınız. Bundan sonra edindiğiniz bu yeni yeme alışkanlığına olabildiğince sadık kalarak devam etmenizi rica ediyoruz. Bunun hiç zor olmadığını göreceksiniz. Bu aşamada size verilmiş olan seanslar yeterli olabilir ve siz dışarıdan herhangi bir destek almadan kilo vermeye devam edebilirsiniz. Birçok kişinin yaptığı budur. Ancak zaman içinde iştahınızı kontrol edemediğiniz ve yeme ihtiyacının artmaya başladığını hissettiğiniz bir durum olursa sizi hemen tek seans için merkezimize bekliyoruz. İlk yapılan şu anda girdiğiniz 4 seansın üzerinden bir yıl geçmemişse tek seans yeterlidir.

Sık sorulan sorular

Su: En önemli içeceğiniz sudur. Kaliteli su içmek vücudunuzu temizlemenin olmazsa olmaz yoludur. Rezonans terapilerinin yapıldığı haftalarda normalde içtiğiniz miktarın üzerine 1,5 – 2 lt daha fazla içmenizi özellikle öneriyoruz. Susama hissinin çoğu kez açlık hissiyle karıştırıyorsunuz, lütfen bolca su içiniz.

Çay: Bitki çayları ya da normal çay. Bu 2 hafta boyunca sınırlama bulunmuyor.

Kahve: Türk kahvesi günde bir ya da 2 kez özellikle önerilir. Granül kahveler için sadece alışkanlığınız varsa ve aşırıya kaçmamak kaydıyla kremasız olarak içebilirsiniz.

Kola: Kolaya düşkünlük hali varsa ve bu durum ilk seanstan sonra hala devam ediyorsa, lütfen bize hatırlatınız ki ikinci seansta kolayı da kullanalım. Kola, diyet kola ya da diğer asitli gazlı içecekler ilk 14 gün kullanılmamalıdır.

Alkol: İlk 7 gün hiç kullanılmamalıdır. Eğer sizin için çok önemliyse ve bir süreliğine de olsa tamamen vazgeçmek istemiyorsanız, 7 günün sonunda sadece bazen ve kontrollü olarak alkol alabilirsiniz. Bunun yanında eğer isterseniz seansların alkol alışkanlığını gidermek için de kullanıldığını hatırlatıyoruz. Sadece alkol üzerinden yapılan seanslar talep edebilirsiniz.

Çay şekeri: İlk 7 gün şeker ya da şeker benzerleri hiç kullanılmamalıdır. İlk 7 günün sonrasında şeker yerine “stevia” ya da “agave şurubu” gibi şeker benzeri doğal ekstreler sınırlı olarak kullanılabilir. Kimyasal ya da doğal olarak sunulan diğer hiçbir tatlandırıcı kullanılmamalıdır.

Tuz: Eğer çok tuz tüketiyorsanız ikinci seansta tuzun özellikle kullanılmasını isteyiniz ve seans sonrasında 3-4 gün tuzdan özellikle uzak kalmaya gayret ediniz. Rafine tuz yerine deniz tuzu ya da doğal kaya tuzu ya da Himalaya tuzu kullanmanızı öneriyoruz.

Çikolata: İlk 7 gün içinde uzak durulmalıdır. Sonraki 7 gün içinde de uzak durulması tercih edilir. Sonrasında ise sadece kontrollü olarak ve sadece yüksek kakaolu bitter çikolata yiyebilirsiniz.

Meyveler: Fazla şeker içerdikleri unutulmamalı ve özellikle ilk hafta sadece bazen yenilmelidir. Meyveleri seçerken lif içeriği yüksek olanlar tercih edilmelidir. Muz, incir, kavun, karpuz tercih edilmemeli, yenilenme miktara özen gösterilmelidir. Meyve suları içilmemelidir.

Diğer önerilerimiz:

Spirulina ve Klorella kapsülleri: Spirulina ve Klorella her ikisi de tatlı suda yetişen farklı özelliklere sahip 2 farklı mikroskobik mavi yeşil alg türleridir. İçerdikleri mineraller ve vitaminlerle bilinen en iyi antioksidan kombinasyonlarıdır. Mikro algler vücuttaki antioksidan aktiviteyi diğer hiçbir şeyle karşılaştırılamayacak kadar arttırır. Antioksidan aktivite ya da bir başka deyişle vücudun alkali olması hem zayıflama hem de hastalıklardan korunma konusunda en önemli amaçtır. Vücuduna iyi bakmak isteyen herkes için ilk olarak önerilecek gıda desteğidir. Satın almak için lütfen bize danışınız.

Zeytin yaprağı ekstresi kapsülleri:

Fazla kilosu olan ve beraberinde insülin direnci ve kolesterol yüksekliği ve tansiyon yüksekliği olan kişiler için özellikle önerilen gıda desteğidir. Satın almak için lütfen bize danışınız.

Zerdeçal ekstresi kapsülleri:

Fazla kilolu olan ve beraberinde kolesterol yüksekliği ve karaciğer yağlanması bulunan kişiler için özellikle önerilen gıda desteğidir. Aynı zamanda romatizma ağrılarını azaltmak konusunda etkilidir. Kanserden koruyan en etkili doğal desteklerden biridir. Bizden temin edebileceğiniz zerdeçal ekstresi tabletlerinden sabahları tok karnına 2 tane ile, 2 dolu tatlı kaşığı zerdeçal almış gibi olursunuz.

ÖNEMLİ HATIRLATMA:

Rezonans terapileri dünyada yayılmakta olan bir holistik-integratif tıp akımının yansımasıdır. Biorezonans cihazları yardımıyla yapılan terapilerin 35 yıla aşkın bir geçmişi vardır ve biorezonansın herhangi bir yan etkisinin olmadığı kesin olarak kanıtlanmıştır. Ancak rezonans terapileri tıbbi bir tedavi değildir, herhangi bir tıbbi tedavi alternatif de değildir. Rezonans terapileri diyet yapma ve zayıflama sürecini kolaylaştıran bir destek olarak algılanmalıdır.

Arayınız...