madeingermany

MERKEZİMİZDE SON TEKNOLOJİ RESONANCE CİHAZLARI KULLANILMAKTADIR.

Kronik Rahatsızlıklar…

Merkezimizde maddenin moleküler ve psikolojik bağımlılıklarının yok edilmesine yardımcı Rezonans Terapileri uygulanır.

Rezonans terapileri, alanında en iyisi olan Wellness Resonance teknikleriyle uygulanmaktadır

TEDAVİYİ DESTEKLER

Vücudun kendini iyileştirme gücünü kullanmasına yardımcı olur.

frekansınızı yükseltir

Kişinin enerjetik dengede olma hali ruhsal iyilik hali bütünsel bir sağlığa yardımcıdır.

iyileşme içeriden gelir

Dışarıdan verilen ilaçlar vb önemlidir ama asıl gereken şey – içeriden gelen (belki ruhun kendisinden gelen) bir iyileşme itkisidir.

Sağlık dengenize kavuşun

İnsan vücudunda meydana gelen bütün sağlık problemlerinin temelinde, vücudun enerjetik dengesinin bozulması yatar.

Kronik hastalıklar genellikle iyileşmeyen ve baskılanamayan bir inflamasyon sürecinin eşlik ettiği, organlarda bir kısım hücre ve dokuların yapısal ve fonksiyonel olarak dejenere olduğu, kendi yerel ve sistemik görevlerini tam olarak yerine getiremediği tablolar oluştururlar. Farklı organları tutmaları sebebi ile farklı görünümler oluştursalar da çoğunluğunda eşlik eden ortak faktörlerden en önemlisi toksik maddelerin, ağır metallerin o dokularda artmış birikimleridir.

Biorezonans terapisi dejenere olmuş bu yapılara kendi orijinal frekans yapı kodlarını göndererek normal yapısal ve metabolik faaliyetlerine dönebilmeleri için bir informatik stimulus sağlar. Hücrede genetik ve hücre zarı düzeyinde oluşan cevaplar ile düzelme aktivitesi yaratılır. Bu bağlamda ortaya çıkan değişimlerle elde edilen artmış kan ve lenf drenajı, hücre detoksunun ve drenaj ile doku detoksunun arttırılması, inflamasyonun baskılanması, interstisiyel sıvının düzenlenmesi ve protein drenajının arttırılması, bağışıklık sisteminin uyarılması ve faaliyetlerinin dengelenmesi süreçleri ile kronik hastalık mekanizması kontrol altına alınır. Artmış hücre yapısal düzelmesi doku ve organ boyutunda da restorasyonlar oluşturur ve organlarda yapısal ve fonksiyonel düzelmeler ortaya çıkar.

Sonuç olarak biorezonans tedavisi bütün kronik hastalıklarda iyileşme ve farklı derecelerde düzelme oluşturma gücüne sahiptir.

Biorezonans, insanın frekans düzeyindeki iyilik halini amaçlamaktadır.

Biorezonans insanın iyiliği için bilinen diğer yöntemleri ve doktorun önerdiği tedavileri desteklemek amacıyla kullanılabilen ve kişinin vücudunda normal koşullarda mevcut olan “kendisini iyileştirme gücü-self healing”i vücuda tekrar kazandırmayı amaçlayan ve en azından zararının olmadığı 40 yıldır birikmiş olan bilimsel çalışmalarla sabit olan bir uygulamadır.

Enerji” kavramı günümüz hâkim sağlık anlayışında yer bulamamaktadır. Ancak “alternatif” terapistlerce bilinen ve kullanılan bu kavram inanıyoruz ki gelecekteki “iyilik hali” kavramının en belirleyici unsuru olacaktır. 

Biorezonansın savı şu şekildedir: Vücut, temel yapısı-yaradılışı gereği kendisini iyileştirme potansiyeline sahiptir ve “iyileşme” sadece içeriden gelerek olabilir. Yani dışarıdan verilen ilaçlar vb. önemlidir ama asıl gereken şey- içeriden gelen (belki ruhun kendisinden gelen) bir iyileşme itkisidir. İnsan vücudunda meydana gelen bütün sağlık problemlerinin temelinde, (biorezonans tarafından bakılacak olursa) vücudun enerjetik dengesinin bozulması yatar. Enerjetik bozulma da kendisini hem fiziksel hem de ruhsal/psikolojik arazlarla gösterir. 

Biorezonans “sadece” elektriksel dengesizliği gidermeye yöneliktir. Yarattığı değişimin “iyilik hali” ni arttırdığını söyleyebiliriz .

Arayınız...