madeingermany

MERKEZİMİZDE SON TEKNOLOJİ RESONANCE CİHAZLARI KULLANILMAKTADIR.

Uyuşturucu Bırakma…

Merkezimizde maddenin moleküler ve psikolojik bağımlılıklarının yok edilmesine yardımcı Rezonans Terapileri uygulanır.

Rezonans terapileri, alanında en iyisi olan Wellness Resonance teknikleriyle uygulanmaktadır

KİŞİYE ÖZEL UYGULAMA

Kişinin kullandığı uyuşturucu maddenin elektromanyetik frekansı rezonans cihazı ile uygulanır

UZMAN DESTEĞİ

Biorezonans seansları alanında uzman kişiler tarafından uygulanmaktadır

detoks etkisi

Organizmada oluşturdukları zararlı etkileri azaltabilme ve detoks etkisi.

ÖZELLEŞTİRİLMİŞ SEANSLAR

 Bağımlılığın ve kişinin durumu, uyuşturucu madde ve özelliklerine göre seans sayısı ve destek terapi programları 

Kişinin kullandığı uyuşturucu maddenin elektromanyetik frekansı rezonans cihazı ile diğer bağımlılık terapilerinde olduğu gibi tespit edilerek tamamı biorezonans cihazı ile ters çevrilmek suretiyle organizmaya geri gönderilir.

Örnek olarak bonzai kolay ulaşılması nedeniyle gittikçe yaygın kullanılan bir uyuşturucu maddedir. Uyuşturucu madde içerikli olan ve kullanımı esnasında insan metabolizmasına çok zararları dokunan Bonzai tamamen uyuşturucu maddeden ve bazı bitkilerin yapraklarına karıştırılarak elde edilmektedir. Bonzai zararları ve etkileri kalcı hasarlar bırakabilmek le beraber büyük ölçüde bağımlı hale gelmektedir.

Bonzainin bazı etkileri;

 • Kan basıncıda hızlı artış ve nabız yükselmesi
 • Şiddetli ağız kuruluğu
 • Göz kızarıklığı
 • Halüsünasyon, hayal görme
 • Açlık hissi
 • Ortam seçememe nerede olduğunu hatırlayamama
 • Geçici körlük
 • Geçici felç durumu.

Bonzai Sentetik Cannabinoid ismi altındaki birçok maddeden oluşmaktadır. Dolayısıyla bağımlılığı ile baş etmek klasik terapilerle oldukça zordur. Bu nedenle rezonansı bonzai dahil tüm uyuşturucu maddeleri ile savaşta elimizdeki güçlü ve donanımlı silah olarak kullanabilmekteyiz.

narcotic-4
narcotic-3

Biorezonans terapisinde kişinin kullandığı uyuşturucu madde saf ve birçok maddeden oluşan bir kompleks olması hiç önemli değildir. Kişinin kullandığı uyuşturucu maddenin elektromanyetik frekansı rezonans cihazı ile diğer bağımlılık terapilerinde olduğu gibi tespit edilerek tamamı biorezonans cihazı ile ters çevrilmek suretiyle organizmaya geri gönderilir. Bu şekilde uyuşturucunun organizmadaki elektromanyetik frekansları tamamen silinerek, uyuşturucu maddelerin tanınmışlık durumları ortadan kaldırılır. Bu şekilde bağımlılıkları da ortadan kalkmış olur.

narcotic-5
narcotic-1

İlk görüşmede kullanılan uyuşturucu madde türü, kullanım zamanı ve yaptığı hasarlar tespit edilerek kişiye özel, kapsamlı bir rezonans ve psikoterapi programı belirlenir. Zaman kaybetmeden aynı zamanda ilk rezonans seansı uygulanır. Bağımlılığın ve kişinin durumu, uyuşturucu madde ve özelliklerine göre seans sayısı ve destek terapi programları dinamik olarak zaman içerisinde terapinin etkisine göre dinamik olarak uygulanır. Tüm bu terapi sürecinde kişinin karşısında değil her zaman yanında yer alınır.

Rezonans seansları ilerledikçe;

 • Rezonansın etkisi arttıkça kişinin terapiye direnci azalır.
 • Uyuşturucu madde kullanımını kontrol edebildiğini gördükçe kendine ve terapiye güveni artar.
 • Uyuşturucu madde kullanımından eskiden aldığı zevki almamaya başlar ve uyuşturucu madde kullanmak artık anlamsız hale gelir.
 • Kişinin okul,hayat ve sosyal başarısı gittikçe artar.
 • Kişi uyuşturucu maddenin organizma içerisinde oluşturduğu toksik maddelerden ve zararlı etkilerinden kurtulur.

Rezonans terapilerinin bir diğer avantajı ise kullanılan uyuşturucu madde ne olursa olsun organizmada oluşturdukları zararlı etkileri azaltabilme ve detoks etkisi ile zaman içerisinde uyuşturucu maddeye bağlı toksik maddelerden de organizmayı temizleyebilmektedir.

Arayınız...