bach remedies

Zihinsel detoks, düşüncelerimizle gelen ve bedenimize çeşitli duygular olarak yansıyan, bize zarar veren olumsuz düşüncelerden arınmayı hedefler. Bunu nasıl başarabileceğimizi bilmek her zaman mümkün olmayabilir. Ancak bazen yeniden doğmak veya taze bir başlangıç yapmak isteriz

Detoksifikasyon, bize hizmet etmeyen fazlalıklardan arınmayı ifade eder. Bu, nesneler olabileceği gibi, bize faydası olmayan tüm zihinsel, fiziksel ve ruhsal yüklerden kurtulmayı içerir.

Zihinsel detoks, düşüncelerimizle gelen ve bedenimize çeşitli duygular olarak yansıyan, bize zarar veren olumsuz düşüncelerden arınmayı hedefler. Bunu nasıl başarabileceğimizi bilmek her zaman mümkün olmayabilir. Ancak bazen yeniden doğmak veya taze bir başlangıç yapmak isteriz.

Eski düşünce yapılarıyla ilerleyemediğimizi ve yolun tıkalı olduğunu fark ettiğimizde, “yeni bir ben”i nasıl yaratacağımızı bilemediğimizde, zihnimizi sakinleştirmek ve yeniden enerji kazanmak için Bach Çiçek Terapisi en etkili araçlardan biridir.

“Sakinleştiğinizde düşünce üretmezsiniz; düşünce üretmediğinizde hiçbir şeye direnç göstermezsiniz; direnç göstermediğinizde ve düşünceye direnç göstermeyen bir zihinle beslendiğinizde, varlığınızın titreşimi yüksek, hızlı ve saf olur.”

Bu sözler, sakinliğin ve dinginliğin bize olan etkilerini açıklar. Bach Çiçek Remedileri ise nasıl sakin ve huzurlu bir duruma ulaşabileceğimizin anahtarını sunar.

Arayınız...